TRFox; chat sohbet odaları, mobil uyumlu chat arayüzü ve bedava sohbet siteleri seçeneği ile irc sohbet alemini sizlere sunuyor.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. Mobil SOHBET Girişi

Sohbet Programı indirmek için Tıklayınız.

Sohbet TR - TRFox.Net - Chat Sohbet Odaları


Sohbet TR

Sohbet TR

Tasarımın en başından itibaren yapılan işlemlerde bu sitenin kurulum aşamasında en çok istediğimiz olay gerçekten kaliteli ve elit Sohbet TR ile sizlere hizmet verebilmekti. Bu yüzden de sizlere gerçekten de sadece sohbet muhabbet edilebilecek aynı zamanda da keyif alabileceğiniz ortamların da oluşmasını sağlayacak güzel bir internet sitesi oluşturmuş olduk. Bu konuda sizlere hizmet verirken, şöyle bir karar verdik, farklı seçenekler sunmak için öncelikle sizlere canlı radyo hizmeti verdik. Yani sohbet ederken, aynı zamanda da şarkılar ve türküler dinleyebileceksiniz. Bir başka konuda sizlere örnek vermek gerekirse, sizlere sunmuş olduğu yemek tarifleri kısmıyla da farklı bir konuda hem bilgi sahibi olmanız hem de farklı tatlar denemenizi sağlamaktadır.

Sohbet TRToplam 7 Yorumlar
Romeo

mIRC in eski tadı ve eski kullanıcıları ile harika bir ekip kurmuşsunuz. Sohbetin kalitesi ve verdiği keyif bizi yıllar öncesine götürdü. Emeğinize sağlık başarılar dilerim.

Yunus

IRC Eski Sohbet tadında Mekan Kalitenin tek adresi Sene 2000 li yılların Sohbet Tadını Alabileceğiniz engüzel Mekan. Yolunuz açık olsun

biracayipadam

Guzel bir baslangic yapildi. Her sey daha iyi gelisir, yonlenir ve olur insallah.

CanSu

Hayırlı olsun:)) başarılar .

bliss

başarılar dilerim.. emeğinize sağlık?

AbdulCabbar

Bu siteyi çok seviyorum genç kızlarla sohbet ediyorum sizlerede tavsiye ederim

Ceylin

HayırLı olsun (: Başaralıranızın devamının geLmesi dileklerimle.

Bir cevap bırakın.