TRFox; chat sohbet odaları, mobil uyumlu chat arayüzü ve bedava sohbet siteleri seçeneği ile irc sohbet alemini sizlere sunuyor.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. Mobil SOHBET Girişi

Sohbet Programı indirmek için Tıklayınız.

Turk Chat - TRFox.Net - Chat Sohbet Odaları


Turk Chat

Turk Chat

Türkiye’nin en kolay sunumlu ve en geniş Turk Chat  sistemini kurmak için yola çıkmış olan ve bu konuda en ince ayrıntıya kadar dikkatli bir şekilde çalışmak adına sizlere farklı tasarımlar ile özellikle de farklı bölümlerle sizlere iyi vakit geçirmek için seçenekler sunmayı başaran ekibimizle sizlere özel bir internet sitesi hazırlamış ve sizlere sunmuş bulunmaktayız. Blog bölümünde sizler de bol bol vakit geçireceksiniz. Canlı online radyo yayını ile sizlerde bir yandan turk chat ile sohbet ederken, bir yandan Türkçe poptan, arabeske, yabancı hit şarkılardan klasik şarkılara her türlü şarkı ve türlü dinleyebileceksiniz. Bu arada özellikle hazırlamış olduğumuz mobil sitede de hiç bir yabancılık çekmeden normal sitedeymiş gibi rahat olacak ve keyif alacaksınız.

Turk ChatToplam 2 Yorumlar
Gamze

radyoya resmen bağımlı oldum harika dj lerin harika seçimleri ile gece uyurken bile radyonuz açık uyuyorum gerçekten çok iyi

Maf

Turk chat odalarında ki sohbet gerçekten çok güzel. Sohbet odalarında zaman nasıl geçiyor anlamıyor insan.

Bir cevap bırakın.